CASTING

KOMPARZ - ŽILINA (DOKUMENT)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie dokumentárneho videa pre odborné školy, hľadáme komparzistov, s tmavými vlasmi a s výškou postavy nad 170cm, ktorí by stvárnili postavy učňov. Úlohou komparzu bude vystupovanie v škole, na prednáške a následne si budú skúšať prácu v dielni.

Určenie: muži

Dátum do: 2018-05-22

Miesto: Žilina

Honorár: 0

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Mladí muži vo veku od 17 do 19 rokov.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 8:00 do 12:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Žilina - presné informácie o lokácií upresníme neskôr. DOBRE HONOROVANÉ! - PRÁVA - neobmedzené použitie na internete a offline premietanie priamo na školských prezentáciách (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "CECH" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výška +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac