CASTING

KOMPARZ -KOŠICE REKLAMNÝ SPOT

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov reklamnej kampane pre klienta (poisťovacia spoločnosť), hľadáme väčší počet komparzistov, ktorí by stvárnili rôzne postavy klientov a zamestnancov poisťovne. Nakrúcanie v interiéroch a exteriéroch. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Vyžaduje sa elegantné / business oblečenie do práce (bez nadpisov a vzorov značiek!).

Určenie: ženy

Dátum do: 2018-08-04

Miesto: Košice

Honorár: 40

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 25 do 45 rokov s výškou postavy od 170cm.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 8:30 do 13:00 hodiny. Miesto natáčania: Košice - Staré Mesto - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "PZP" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výšku postavy +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií. Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom (najneskrôr 4.4. dopoludnia).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac