CASTING

KOMPARZ PROMO SPOT – TATRANSKÁ LOMINCA

ONLINE

Na pripravované natáčanie videoprezentácie hotela, hľadáme komparzistov, so športovou postavou a s výškou postavy od 175cm, ktorí by stvárnili rôzne postavy návštevníkov hotela. Kedže budeme točiť aj obrazy v zime, vyžaduje sa špecifické oblečenie: zimné bundy, prechodové bundy, kožené bundy atď... presné informácie upresníme vybraným uchádzačom.

Určenie: ženy muži

Dátum do: 2018-06-21

Miesto: Tatranská Lomnica

Honorár: 90

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 30 do 40 rokov.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 9:00 do 18:00 hodiny (POZOR! pôjde o celodenné natáčanie). Miesto natáčania: Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "LOMNICA" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výšku postavy +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 22.6. o 13:00 hodine). Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac