CASTING

HOSTESS / PROMO - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravovanú výstavu luxusných tovarov a služieb EXCLUSIVE SALÓN, hľadáme komunikatívne ženy a mužov. Podmienka: znalosť anglického alebo francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni, základná znalosť technológií (práca so smartfónom, iPadom).

Určenie: ženy muži

Dátum do: 2018-04-23

Miesto: Bratislava

Honorár: 0

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 20 do 35 rokov.

Doplňujúce informácie

Event sa uskutoční na výstavisku INCHEBA Expo Bratislava. Honorované sumou 10€/hodina. Pracovná doba od 9:30 hod. (cca 8 hodín, zabezpečený obed a občerstvenie). Náplň práce: komunikácia a registrácia zahraničných zákazníkov, propagácia ponúkaných produktov a služieb. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "AUTOSALON" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +znalosť c.j. +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (uprednostňujeme uchádzačov, ktorí môžu počas všetkých dní).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac