CASTING

REKLAMNÉ FOTENIE - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované katalógové fotenie pre známu španielskú odevnú značku, hľadáme DIEVČATÁ a CHLAPCOV s prírodne tmavými hustými a navyše kučeravými vlasmi (vhodné pre všetky etniká). Požiadavky: fotogenický typ, chuť spolupracovať v uzavretom priestore (v ateliéri).

Určenie: deti

Dátum do: 2018-01-29

Miesto: Bratislava

Honorár: 240

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Dievčatá a chlapci vo veku od 3 do 6 rokov.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií detí sa uskutoční v PONDELOK 29.1.2018! Callback / Kostýmová skúška: 31.1. (streda) v BRATISLAVE Termín fotenia: 3.2. (sobota) v BRATISLAVE Pokiaľ máte o projekt pre vaše dieťa záujem, napíšte email s predmetom "CURLY" na emailovú adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • výška • mesto bydliska • telefónne číslo zákon. zástupcu Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie dieťaťa (ideálne tvár + celá postava), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskrôr v pondelok podvečer). *Prosíme rodičov už zaregistrovaných detí v databáze Komparz.tv, aby nereagovali na túto ponuku. Všetky vhodné typy z našej databázy už boli preposlané klientovi.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac