CASTING

FILM SPRÁVA - VOJACI SS

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie do medzinárodného filmu Správa podľa motívov knihy Alfreda Wetzlera - Čo Dante nevidel, hľadáme mužov vo veku od 18 do 35 rokov s krátkymi vlasmi bez fúzov a brady resp. všetky typy vlasov, ak vám nevadí ostrihanie a oholenie kvôli filmovej roli), ktorí by stvárnili postavy vojakov. Skúsenosti spred kamery sú výhodou, nie podmienkou.

Určenie: muži

Dátum do: 2019-04-28

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 18 do 35 rokov s krátkymi vlasmi bez fúzov a brady resp. všetky typy vlasov, ak vám nevadí ostrihanie a oholenie kvôli filmovej roli.

Doplňujúce informácie

Kostýmová skúška: 29.4. RTVS, Mlynská dolina 5947, 841 04 Bratislava (presný čas upresníme neskôr). Čas nakrúcania upresníme neskôr, treba rátať so skorším ranným nástupom a nakrúcať sa bude do cca 15:00 hodiny. Miesto nakrúcania: PALMA a. s., Račianska 10439/76, 831 02 Bratislava. Účinkovanie je honorované! Výška honoráru v závislosti od postavy, ktorú daný komparzista stvárni. Cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac