CASTING

FOTOMODELING - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované reklamné a produktové fotenie pre klienta (očná optika) hľadáme ženy: brunet/ryšavé typy vlasov, muži: tmavšie typy vlasov. Prioritne hľadáme charizmatických fotomodelov, ktorí majú výrazné črty tváre, plné pery, výrazný pohľad (ideálne zelené a modré oči, nie je podmienkou). Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom.

Určenie: ženy muži

Dátum do: 2018-09-22

Miesto: Bratislava

Honorár: 340

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Ženy a mužov vo veku od 18 do 25 rokov a s výškou postavy od 170cm.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v PIATOK t.j. 21.9.2017 o 15:00 hodine. Termín fotenia: 24.9.2018 (1 deň) v čase od 8:00 do 14:00 hodiny v ateliéri Bratislava - presné informácie o lokácií upresníme emailom a v SMS správe.Model/ka získa profesionálne fotografie, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "OPTIKA" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výška postavy +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoje AKTUÁLNE fotografie (2x portrét + 2x postava + fotobook, ak ním disponujete)! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr v sobotu 22.9. dopoludnia).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac