CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované reklamné fotenie pre klienta (výrobca panskej kozmetiky na bradu a stylingové produkty na vlasy), hľadáme mužov.Prioritne hľadáme mužov, ktorí neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane.

Určenie: muži

Dátum do: 2018-07-01

Miesto: Bratislava

Honorár: 350

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Muži s výrazným vzhľadom a bradou (tetovanie nie je prekážkou) vo veku od 24 do 35 rokov.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční vo Štvrtok 28.6.2018! Callback / Kostýmová skúška: 29.6. (piatok) v BRATISLAVE Termín fotenia: 2.7. (pondelok) v BRATISLAVE Ak zodpovedáte hľadanému profilu a máte vo vyššie uvedených termínoch čas a záujem, napíšte email s predmetom "BARBER" na emailovú adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • výška postavy • mesto bydliska • telefónne číslo Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie (ideálne tvár + celá postava), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! Emaily posielajte do štvrtka t.j. 28.6.2018.- 12:00 hodiny. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac