CASTING

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravovaný vlasový seminár hľadáme vlasové modelky, ktoré túžia po zmene účesu a sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálnych odborníkov zo Slovenska a Českej republiky. Prioritne hľadáme dievčatá a dámy s viditeľným ''odrastom'' ideálne so šedinami. Finálny účes prispôsobíme podľa dohody kaderníka a modelky, tak aby vám to pristalo a vystihovalo vás to #PlatinovaBlond. Nehanbite sa prísť ukázať nám vaše "odrasty". Nevyžadujú sa žiadne predošlé skúsenosti.

Určenie: ženy

Dátum do: 2018-09-27

Miesto: Bratislava

Honorár: 0

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Dievčatá a dámy vo veku od 25 do 50 rokov.

Doplňujúce informácie

lasový seminár v čase od 9:00 do 17:00 hodiny. Miesto konania: SKP štúdio Henkel SR, Záhradnícka 91, Bratislava. Účasť je honorovaná, strava zabezpečená (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "BA-BLOND" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu na ktorej je vidno vaše vlasy! Priložiť môžete aj viac fotografií. Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií (najneskôr v utorok t.j. 25.9. o 17:00 hod.). Potvrdzujúce emaily a SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac