CASTING

KOMPARZ -BRATISLAVA (reklamný spot)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie krátkeho reklamného spotu pre klienta (známy dovolenkový web portál), hľadáme komparzistov, ktorí by stvárnili nasledujúce postavy: 1. ''Otec'' 2. ''Matka'' 3. ''Dieťa'' Pôjde o jednoduchý komparz s textom (1-2 vety na kameru). Prioritne hľadáme komparzistov, ktorí sa nehanbia a budú prirodzene vystupovať pred kamerou. Skúsenosť spred kamery je len výhodou, nie podmienkou.

Určenie: ženy deti muži

Dátum do: 2018-06-07

Miesto: Bratislava

Honorár: 0

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Muži vo veku od 30 do 40 rokov, výška postavy 175+, môžu mať bradu (nemusia), tmavšie vlasy a tmavší typ (resp. opálený ako po dovolenke), ženy vo veku od 30 do 40 rokov, výška postavy 170+, na farbe vlasov nezáleží, chlapci a dievčatá vo veku od 5 do 7 rokov, tmavšieho typu pokožky resp. opálené kedže točíme spot o dovolenke.

Doplňujúce informácie

Čas nakrúcania upresníme neskôr (max. 2 hod.). Miesto nakrúcania: Bratislava - presné informácie o lokácií upresníme neskôr. DOBRE HONOROVANÉ! - PRÁVA - neobmedzené použitie TV, Online Media. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "DOVOLENKA" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výšku postavy +mesto bydliska +tel. číslo(v prípade dieťaťa tel.č. zák.zástupcu) +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok 7.6. o 18:00 hod.).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac