CASTING

KOMPARZ DO ROZPRÁVKY - 15.5.2018 Červený Kameň (RTVS)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie rozprávky hľadáme komparzistov: dievčatká, ktoré by stvárnili rôzne postavy. Prioritne hľadáme deti, ktoré sa nehanbia a budú prirodzene vystupovať pred kamerou. Skúsenosť spred kamery je len výhodou, nie podmienkou. Prianie réžie: aby deti neplakali, pôjde o zábery v náručí hercov.

Určenie: deti

Dátum do: 2018-05-05

Miesto: Červený kameň

Honorár: 30

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Dievčatká vo veku od 3 do 4 rokov.

Doplňujúce informácie

Čas nakrúcania upresníme neskôr (cca 5 hodín prípravy na nakrúcanie, aj keď samotný záber bude trvať krátko). Miesto nakrúcania: Hrad Červený Kameň, 900 89 Častá. Pokiaľ máte o projekt pre vaše dieťa záujem, napíšte email s predmetom "DIETA" v samotnom emaile uveďte nasledujúce údaje: • celé meno dieťaťa • ročník narodenia • mesto bydliska • tel. číslo zákonného zástupcu dieťaťa • priložte AKTUÁLNU fotografiu dieťaťa (ideálne portrét) Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskrôr 5.5.2018 popoludní).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac