CASTING

"SKOLA-AD" BRATISLAVA

OSOBNÝ

Na pripravované nakrúcanie krátkeho reklamného spotu pre klienta (súkromná vysoká škola ), hľadáme sympatických mladých komparzistov mužov a ženy vo veku od 19 do 26 rokov a s výškou postavy od 170cm, ktorí by stvárnili rôzne postavy externých študentov.

Určenie: ženy muži

Dátum do: 2018-01-20

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zúčastniť sa

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduché nakrúcanie portrétových obrazov bez textu/s textom 1-2 vety na kameru. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie. Nakrúcanie v čase od 10:00 do 13:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Pribinova 8, 811 09 Bratislava - Staré mesto (3 obrazy: 1.Promenáda, 2.Reštaurácia, 3.Kancelária). Honorované sumou: 30€/osoba bez textu, 70€/osoba s textom (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "SKOLA-AD" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Upozorňujeme uchádzačov, že emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií (najneskôr dnes t.j. 18.1. o 18:00 hodine). Potvrdzujúce SMS-ky a emaily prídu len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za prejavený záujem.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac