CASTING

MODELING - LAGO DI COMO TALIANSKO

ONLINE

Na pripravované fotenie fashion editoriálov pre hotelový magazín, hľadáme mužov a ženy: charizmatické typy, výrazné črty tváre, plné pery a výrazný pohľad, ideálne zelené, moderé oči (ženy: brunet/blond vlasy, muži: krátke vlasy 3-4cm - všetky etniká). Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom.

Určenie: ženy muži

Dátum do: 2018-08-06

Miesto: Taliansko

Honorár: 450

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 18 rokov s výškou postavy nad 175cm.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v PIATOK t.j. 3.8.2017 o 18:00hodine! Termíny fotenia: 8-9-10.8.2017 (3 dni) na jazere Lago di Como, Taliansko (*odlet zo Slovenska spolu s našim pracovníkom, zabezpečené - letenky, transfer z letiska + počas všetkých 3 dní v Miláne, strava + ubytovanie v 5* hoteli, PRÁVA - sign for all the free credit for the use of the pics). Model/ka získa profesionálne fotografie, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia. Ak zodpovedáte hľadanému profilu a máte vo vyššie uvedených termínoch čas a záujem, napíšte email s predmetom "ANDRE" na emailovú adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • výška postavy • mesto bydliska • telefónne číslo Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie (2xportrét + 2xpostava v plavkách/ v spodnom prádle, +foto z fotobooku, ak ním disponujete), dbajte na kvalitu priložených fotografií! Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Emaily posielajte do štvrtka t.j. 3.8.2018. do 12:00 hodiny. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr 4.8. dopoludnia).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac