CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA SERIÁL TV JOJ

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov v hotelovej reštaurácii, hľadáme komparzistov, ktoré by stvárnili postavy šarmantného personálu na recepcii. Podmienka: vyžaduje sa prirodzené vystupovanie. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou. Kostým bude zabezpečený. Pôjde o jednoduchý komparz s jednou vetou na kameru.

Určenie: ženy

Dátum do: 2020-03-06

Miesto: Bratislava

Honorár: 35

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku od 20 do 27 rokov s výškou postavy nad 170cm.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 8:00 do 10:30 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava, Ružinov - presné informácie o lokácií budeme rozposielať emailom a v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "recepcna" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +výšku postavy +konfekčnú veľkosť +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoje AKTUÁLNE fotografie (tvár + celá postava) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Dbajte na kvalitu priložených fotografií! Upozorňujeme uchádzačov, že emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr zajtra t.j. 6.3 o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac