CASTING

REKLAMNÉ FOTENIE - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované reklamné fotenie pre klienta (výrobca vankúšov a paplónov), hľadáme tehotné ženy. Prioritne hľadáme ženy, ktoré neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane.

Určenie: ženy

Dátum do: 2018-02-19

Miesto: Bratislava

Honorár: 440

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Tehotné ženy (7-9 mesiac) s polodlhými až dlhými vlasmi vo veku od 24 do 30 rokov

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v PONDELOK 19.2.2018! Callback / Kostýmová skúška: 21.2. (streda) v BRATISLAVE Termín fotenia: 22.2. (štvrtok) v BRATISLAVE Ak zodpovedáte hľadaným profilom a máte vo vyššie uvedených termínoch čas a záujem, napíšte email s predmetom "PILLOWS" na emailovú adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • mesiac tehotenstva • mesto bydliska • telefónne číslo Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie (ideálne tvár + celá postava s bruškom), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! Emaily posielajte do budúceho pondelka t.j. 19.2.2018. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac