CASTING

REKLAMNÝ SPOT - PRAHA (CZ)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamného spotu pre klienta (výrobca detskej výživy), hľadáme bábätká. Samotné nakrúcanie v rozsahu maximálne dvoch nakrúcacích dní v Prahe. Dobre honorované!

Určenie: deti

Dátum do: 2018-01-23

Miesto: Praha (CZ)

Honorár: 0

Zúčastniť sa

Požiadavky na záujemcu

Bábätká - 6-12 mesačné, prioritne hľadáme bábätko, ktoré nebolo tvárou žiadnej reklamnej kampane

Doplňujúce informácie

Pokiaľ máte o projekt pre vaše dieťa záujem, napíšte email s predmetom "SUNAR" v samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • mesiac a ročník narodenia • mesto bydliska • telefónne číslo zákon. zástupcu Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie dieťaťa (ideálne tvár + celá postava), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! na emailovú adresu: casting@komparz.tv (emaily posielajte do budúceho utorka t.j. 23.1.2018). Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií. V spolupráci s JAM CZ, vopred ďakujeme za prejavený záujem.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

Blog

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis.

21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac
21.01.2019

Ako uspieť na konkurze?

Lorem ipsum dolor sit amet, consect etur adipiscing elit. Vestibulum vestibulum non lectus auctor venenatis. Duis in congue nisl. Aenean at ipsum scelerisque orci...

čítať viac