KONTAKT

NAJVÄČŠIA SLOVENSKÁ CASTINGOVÁ SPOLOČNOSŤ.

Spolupráca pre FILMOVÉ & TELEVÍZNE produkcie / REKLAMNÉ & MODELINGOVÉ agentúry

Naša spoločnosť obsadzuje filmy, televízne projekty aj reklamy. Disponujeme najväčšou databázou slovenských komparzistov, hercov, nehercov, rôzných zaujímavých typov, etník, talentovaných detí, modeliek, modelov, tanečníkov, spevákov, moderátorov a podobne. Organizujeme castingy vo vlastnom profesionálne vybavenom štúdiu. Robíme castingy na kľúč, vyhľadávame nové talenty, zvládame street casting, dodávame na natáčanie komparz. Zabezpečujeme zmluvné zastúpenie umelcov.

Zabezpečujeme kompletnú realizáciu castingu, rýchle dodanie výsledkov z castingu na dátových médiách podľa požiadavky klienta. Evidujeme bohatú databázu slovenských a českých hercov / amatérskych hercov, komparzistov – nové "neokukané" a zaujímavé tváre pre film a reklamu. Pre vaše podujatie zabezpečíme výber hostesiek tak, aby reprezentovali vašu spoločnosť svojím príjemným vystupovaním, vzhľadom, aj znalosťami cudzích jazykov.

Napíšte nám. Naše služby sa vyznačujú vysokou mierou flexibility a prispôsobia sa Vašim požiadavkám. V prípade Vášho záujmu o naše služby je pre Vás najľahším variantom kontaktovať nás prostredníctvom kontaktného formulára. Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Komparz.tv

ADRESA: Šancová 48, Bratislava-Staré Mesto

PSČ: 81105

Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy alebo dopytu. Viac informácií tu.

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2017-04-03

ZÁBAVNO-SÚŤAŽNÁ RELÁCIA ''UHÁDNI MÔJ VEK''

Online Prihláška Ste všímavý, zvedavý, máte skvelú intuíciu ? ...

čítať viac
2016-11-12

CASTING do súťažnej relácie TV JOJ - ''Moja mama varí lepšie ako tvoja''

VEREJNÝ CASTING 12.11.2016 Už túto sobotu bude moderátor Junior so štábom zábavnej kuchárskej šou ''Moja mama varí lepšie ako tvoja'' hľadať nové...

čítať viac