MEDIA

Aktuálne správy najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

Pandémia korony priniesla JOJke rast aj v online svete

Hoci nás svetová pandémia zasiahla nečakane a väčšina odvetví stagnovala, televízie sa naopak mohli tešiť z vyššej sledovanosti ako zvyčajne. Počas koronakrízy sa však nezmenila iba sledovanosť televíznych staníc. Žili sme aj online svetom.

Čítať viac

Hlavný premiérový seriál leta 911 vystrelil TV JOJ do diváckych výšin

Záchrana životov, napínavé scény, dojímavé príbehy. To všetko pritiahlo ľudí k obrazovkám, aj keď začína byť vonku pekne a karanténa sa postupne uvoľňuje.

Čítať viac

Na telo tu bude aj cez leto, presunie sa na web

Politické súboje, výmena názorov, otázky na telo - toto všetko ponúka známa politická relácia na Markíze. Toto leto ju však neuvidíte na televíznych obrazovkách. Čo sa zmenilo?

Čítať viac

Osekané prémiové vysielanie: Aké seriály a projekty uvidíme na Markíze po koronakríze?

Napriek tomu, že sa koronavírusové opatrenia uvoľňujú a štát udelil pri nosení rúšok hercom a umelcom výnimku, Markíza väčšinu svojho premiérového vysielania neobnoví. Čo sa teda dá vo vysielaní tejto televízie v najbližšej dobe očakávať?

Čítať viac

Nová Kulinárska Relácia TV JOJ - ''Moja Mama Varí Lepšie ako Tvoja''

Príďte do Jojky uvariť svoj obľúbený recept a súťažte o 500 eur! Prihláste sa do obľúbeného súťažno-zábavného formátu!

Čítať viac

Schwarzkopf Professional - BRATISLAVA

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: ​hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 45 rokov, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie vynoveného radu farieb a starostlivosti určený pre blond klientky (dĺžka vlasov nie je rozhodujúca).

Čítať viac

INDOLA Slovensko - BEŠEŇOVÁ

CASTING SA USKUTOČNÍ: 11.11.2018 (nedeľa) v čase ​o ​15:00 hodine MIESTO KONANIA CASTINGU: Bešeňová 136, 034 83 Bešeňová

Čítať viac

INDOLA-HENKEL RoadShow 2018 - Košice

INDOLA-HENKEL Slovensko: hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 16 do 35 rokov, ktoré túžia po zmene a sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej #StreetStyleCollection 2018.

Čítať viac

BLOND on BLOND 2018 - Prešov

CASTING SA USKUTOČNÍ: 26.5.2018 (sobota) v čase ​o ​15:00 hodine MIESTO KONANIA CASTINGU: Prostějovská 4826/35, 080 01 Prešov

Čítať viac

NOVÁ RELÁCIA TV JOJ - ¨PO ŠKOLE¨

Do novej televíznej relácie hľadáme rodiny s deťmi, ktoré majú chuť overiť si svoje vedomosti a vyhrať zaujímavé vecné ceny.

Čítať viac

RoyalTakeOver 2018 - Martin

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov, ktoré túžia po zmene a sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej kolekcie #RoyalTakeOver.

Čítať viac

RoyalTakeOver 2018 - Prešov

CASTING SA USKUTOČNÍ: 13.5.2018 (nedeľa) v čase ​o ​8:30 hodine MIESTO KONANIA CASTINGU: Prostějovská 4826/35, 080 01 Prešov

Čítať viac

RoyalTakeOver 2018 - Prešov

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: ​hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov...

Čítať viac

BLOND on BLOND 2018 - Bratislava

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: ​hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov, ktoré zveria svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie vynoveného radu farieb a starostlivosti určený pre blond klientky (na dĺžke vlasov v tomto prípade nezáleží, strihať sa nebude).

Čítať viac

BLOND on BLOND 2018 - Bratislava

CASTING SA USKUTOČNÍ: 5.5.2017 (sobota) v čase ​o ​14:00 hodine MIESTO KONANIA CASTINGU: SKP štúdio Henkel SR, Záhradnícka 91, BA

Čítať viac

Essential Skills 2018 - Nové Mesto nad Váhom

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov, ktoré túžia po zmene a sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej kolekcie Essential Skills 2018.

Čítať viac

Fashion Looks - Bratislava

CASTING SA USKUTOČNÍ: 24.3.2018 (sobota) v čase ​o ​10:00 hodine MIESTO KONANIA CASTINGU: SKP štúdio Henkel SR, Záhradnícka 91, Bratislava

Čítať viac

CASTING DO RELÁCIE TV JOJ - ''MOJA MAMA VARÍ LEPŠIE AKO TVOJA''

Príďte do Jojky uvariť svoj obľúbený recept a súťažte o 500 eur! Prihláste sa do obľúbeného súťažno-zábavného formátu!

Čítať viac

Essential Looks - Nové Mesto N.Váhom, Prešov

Castingy sa uskutočnia: 22.10.2017 (nedeľa) v čase ​o ​8:00 hodine Mestá konania castingu: Nové Mesto nad Váhom, Prešov

Čítať viac

Essential Looks 2017 - Bratislava

Casting sa uskutoční: 14.10.2017 (sobota) v čase ​o ​18:00 hodine Miesto konania castingu: SKP štúdio Henkel SR, Záhradnícka 91, Bratislava

Čítať viac

NOVÁ RELÁCIA TV JOJ - '' Policajné prípady ''

Pozývame vás na veľký casting do úspešného seriálu- Policajné prípady. Využite jedinečnú príležitosť byť súčasťou nakrúcania.

Čítať viac

PILOTNÍ POŘAD = CZ

Do pilotního dílu pořadu České televize hledáme zájemce, kteří aktivně sledují různé televizní pořady a rádi je komentují.

Čítať viac

Fall Style 2017 - Bratislava

Schwarzkopf Professional: ​hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov, ktoré zveria svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie nových vlasových trendov.

Čítať viac

KOMPARZ / HERECTVO - JÚL 2017 BANSKÁ BYSTRICA

Na pripravované natáčanie krátkeho reklamného interview-propagácia na účely podpory predaja liekov pre pánov. Hľadáme česky hovoriacih pánov vo veku od 30 do 50 rokov. Skúsenosť spred kamery je výhodou (nie podmienkou).

Čítať viac

ZÁBAVNO-SÚŤAŽNÁ RELÁCIA TV JOJ - ''UHÁDNI MÔJ VEK''

Pozývame Vás na veľký letný casting do súťažno-zábavnej relácie - Uhádni Môj Vek. CASTING sa uskutoční vo štvrtok t.j. 13.7–.2017 v čase od 12:00 do 18:00 hod.

Čítať viac

CASTING TV JOJ - ''UHÁDNI MÔJ VEK''

Pozývame Vás na letný casting do novej súťažno-zábavnej relácie televízie JOJ - Uhádni Môj Vek.

Čítať viac

NOVÁ RELÁCIA TV JOJ - '' inkognito ''

Máš netradičné zamestnanie a chceš, aby o ňom každý vedel?  alebo pracuješ v klasickej profesii, ale chceš našich hostí potrápiť?  Tak neváhaj a ukáž sa!  

Čítať viac

Schwarzkopf professional Fall Style 2017 - Bratislava

Schwarzkopf Professional: ​hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov, ktoré zveria svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie nových vlasových trendov.

Čítať viac

NOVÁ RELÁCIA TV JOJ - ''Nákupné maniačky''

Nákupná sútaž oblečenia za 2 hodiny podľa vopred zadanej témy a vlastného vkusu každej nakupujúcej v celkovej hodnote 400€

Čítať viac

Blond Style 2017 - Bratislava

Schwarzkopf Professional: ​hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 15 do 35 rokov, ktoré zveria svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie vynoveného radu BlondMe (rád farieb a starostlivosti určený pre blond klientky).

Čítať viac

ZÁBAVNO-SÚŤAŽNÁ RELÁCIA ''UHÁDNI MÔJ VEK''

Online Prihláška Ste všímavý, zvedavý, máte skvelú intuíciu ?

Čítať viac

Essential Looks 2017 - Banská Bystrica

Schwarzkopf Professional: ​hľadá vlasových modelov, ženy a mužov vo veku od 15 do 35 rokov, ktorí zveria svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej kolekcie Essential Looks jar/leto 2017.

Čítať viac

ZÁBAVNO-SÚŤAŽNÁ RELÁCIA TV JOJ - ''UHÁDNI MÔJ VEK''

Ste všímavý, zvedavý, máte skvelú intuíciu a tvoríte pár? Prihláste sa do novej súťažnej relácie!

Čítať viac

CASTING do súťažnej relácie TV JOJ - ''Moja mama varí lepšie ako tvoja''

VEREJNÝ CASTING 12.11.2016 Už túto sobotu bude moderátor Junior so štábom zábavnej kuchárskej šou ''Moja mama varí lepšie ako tvoja'' hľadať nové kuchárske talenty.

Čítať viac

NOVÁ RELÁCIA TV JOJ - '' take me out ''

Jedinečná a úplne iná šou než čokoľvek, čo ste doposiaľ videli! Prihláste sa do novej šou, ktorá vás dostane.

Čítať viac

Nová súťažná šou TV JOJ - ''NÁVŠTEVNÍCI''

Cesta do minulosti, sa bude odohrávať na historickej farme z obdobia spred 200 rokov.

Čítať viac

MAN STYLE 2016

Schwarzkopf Professional: ​hľadá minimálne 10 vlasových modelov, mužov vo veku od 15 do 35 rokov, ktorí zveria svoje vlasy, prípadne úpravu fúzov a brady do rúk profesionálov z tímu Schwarzkopf.

Čítať viac